pobierz Assassin’s Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate jest kolejną odsłoną gry z serii Assassin’s Creed – jest to już dziewiąta odsłona serii. Pierwsza część odniosła niezwykły sukces dzięki którym zapoczątkowała całą serię gier. Syndicate jest grą z widoku trzeciej osoby, a gracz wciela się w tytułowego Assassina zmagającego się z tajną organizacją zabójców oraz templariuszy.

Akcja gry toczy się w historycznym Londynie w czasach wiktoriańskich – dokładnie w roku 1868. Głównym motywem gry są historyczne wydarzenia znane z tego okresu – rewolucja przemysłowa. Wyzysk robotników oraz niesprawiedliwe prawa są odgórnie ustalane przez zakon Templariuszy. Zakon Assassyn’ów za wszelką cenę dąży jednak do powstania i wybuchu rewolucji. W tym celu gracz ma do dyspozycji dwie grywalne postaci – rodzeństwo bliźniaków. Jacob Frey jest młodym i porywczym assassynem lubiącym dobrze wypić i wszczynać bójki, a jego zadaniem jest wzniecenie rewolucji która będzie ciosem dla templariuszy. Jego siostra Evie jest jego przeciwnością – spokojną i wyrafinowaną, która w razie konieczności jest w stanie zapanować nad swoim bratem.

Co najważniejsze gracz w każdym momencie gry będzie mógł swobodnie przełączać się pomiędzy postaciami dzięki czemu odkrywanie świata zdecydowanie będzie dużo łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

Misje fabularne gracze w głównej mierze przechodzą Jacobem jednak także duża ich ilość jest strikte ukierunkowana na jego siostrę. W grze pojawiły się także nowe bronie nie znane z wcześniejszych serii gier – między innymi szpada ukryta w lasce, noże kukri czy też kastety i rewolwery. Dodano także sporo nowych ruchów i zachowań bohatera dzięki czemu atakowanie z ukrycia stało się dużo wygodniejsze i bardziej efektywne.

Gra oferuje swoim graczom możliwość zbierania awanturników przy użyciu Jacoba i wykorzystywaniu ich w celach odwrócenia uwagi żołnierzy. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość wykorzystania powozów. Gracze będzie w stanie ukraść powóz i uciekać nim ulicami miasta. Gra jest kolejną odsłoną serii o konflikcie Zakonu Templariuszy oraz Assassynów jednak cieszy się wśród graczy ogromną popularnością oraz zainteresowaiem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ