cities skylines download

Cities Skylines to produkcja rzucająca wyzwanie innym grom o charakterze – stwórz swoje imperium z niczego. Gra we wcześniejszych odsłonach skupiała się przede wszystkim na jednym aspekcie z życia miasta – np. transporcie. Wówczas do zadań gracza należała jedynie kontrola transportu i jego efektywne wykorzystanie. Wcześniejsze odsłony gry nie tworzyły konkurencji dla tytułów w których gracze wcielali się w zarządcę i budowniczego dzięki czemu tworzyli wspaniałe metropolię.

Głównym celem gry jest stworzenie wymarzonego przez gracza miasta. Miasto to jednak nie wszystko gdyż w trakcie jego budowy należy przede wszystkim sprawdzać w jakich nastrojach są jego mieszkańcy, a także na jakim poziomie finansowym znajduje się miasto. Gra Cities Skylines oferuje swoim graczom pełne wsparcie przy tworzeniu modów dzięki czemu zabawa jest jeszcze większa.

Gra zapewnia długą zabawę przy tworzeniu wymarzonej metropolii na ogromnej mapie – posiadającej aż 36 kilometrów kwadratowych – nieoficjalnie możliwe jest także zwiększenie tego rozmiaru. Gracz aby móc być w stanie zapewnić mapę budynkami oraz drogami musi skupić się na odpowiednim poziomie systemu administracyjnego, jak również stałego dopływu gotówki możliwej do uzyskania z podatków. Gracz jednak powinien mieć na uwadze, że nie każda dzielnica jego metropolii będzie żyłą na wysokim poziomie społecznym przez co podatki powinny być odpowiednio dobrane i sprecyzowane. Odpowiednie zarządzanie takimi miejscami przewidzieli sami twórcy gry wprowadzając narzędzia ułatwiające działania administracyjne na poszczególnych rejonach miasta. Drugim bardzo ważnym aspektem jest zbudowanie odpowiedniej infrastruktury dzięki której ludzie w wirtualnym świecie będą mgli się swobodnie przemieszczać. Gracze będą musieli się także skupić na wymianach handlowych z miastami sąsiadującymi z ich przyszłymi metropoliami. Skuteczne rozbudowywanie miasta, oraz odpowiednie podejście handlowe skutkować będzie w późniejszym etapie gry sukcesami gracza. Gra jest idealnym rozwiązaniem la każdego miłośnika symulatorów miast, ale także dla ludzi chcących zobaczyć jak ten typ gier wygląda.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ