gta 5 download

Grand Theft Auto 5 seria gier zapoczątkowana lata temu jeszcze z widoku z góry na całość rozgrywanej akcji, obecnie jest to tytuł który zna każdy z graczy. GTA 5 jest grą mocną brutalną o silnym charakterze gangsterskim, dlatego też tytuł ten w głównej mierze skierowany jest dla osób dorosłych.

Nowa odsłona gry przenosi nas do wirtualnego miasta Los Santos i jego okolic. Samo miasto zostało stworzone w oparciu o legendę Stanów Zjednoczonych – Los Angeles oraz południowe okolice Kalifornii. GTA 5 to mistrzowskie rozdanie od producentów. Twórcy gry poszli na całość przy tworzeniu świata – miasto żyje swoim własnym życiem. Zachodzą tutaj sytuacje znane z prawdziwego życia – zabieg taki uzyskano na podstawie badań samego miasta Los Angeles i przeniesieniu sytuacji z rzeczywistości do świata realnego. Miasto Los Santos położone jest w stanie San Andreas, który jest z kolei odwzorowaniem stanu Kalifornii. San Andreas składa się z dwóch ważniejszych miast, którym jednym z nich jest właśnie Los Santos i to właśnie w nim rozgrywa się cała akcja gry.

W GTA 5 gracz będzie miał do dyspozycji kilku grywalnych bohaterów. Michael to jeden z nich – jest to były złodziej który specjalizował się w okradaniu banków, a który aktualnie znajduje się w programie ochrony świadków. Drugim bohaterem jest Trevor – żołnierz w stanie spoczynku z problemami psychicznymi, w wojsku służył jako pilot. Trzecim bohaterem jest Franklin – najmłodszy z całej trójki, pochodzący z getta chłopak który zajmował się samochodami dłużników. Każdy z bohaterów pochodzi z innego rejonu oraz z innego środowiska społecznego. Gracz w trakcie eksploracji miasta i okolic ma zupełną swobodę w przełączaniu się między postaciami. Dzięki temu eksploracja miasta jest zdecydowanie łatwiejsza i przyjemniejsza. Dzięki przełączeniu się pomiędzy postaciami możliwe będzie, że trafimy na akcję w której nagle będziemy w centrum uwagi.

Jedną z głównych zalet nowej odsłony serii GTA, jest zróżnicowanie okolicy w jakiej osadzona jest akcja gry – dzięki temu gracz ma możliwość poruszania się po zatłoczonych ulicach, przedmieściach miasta, ale także na pustyniach, polach uprawnych, dolinach, bazach wojskowych a także na piaszczystym wybrzeżu miasta Los Santos. Świat przedstawiony w GTA V do pobrania jest największym jaki do tej pory został oddany do dyspozycji gracza.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ