kingdom under fire 2 download

Kingdom Under Fire II jest kolejną serią gier – tytułów takich jak A War of Heroes, The Crusaders, Heroes czy Circle of Doom. Kingdom Under Fire II jest grą która łączy w sobie grę strategiczną w czasie rzeczywistym wraz z grą roleplay. Co najważniejsze gra pozwala na wspólne starcia tysięcy graczy na całym świecie. Gracze w tym momencie otrzymali wspaniałą grę łączące jedne z dwóch najbardziej grywalnych rodzajów gier. Prowadzona rozgrywka, tło fabularne najbardziej zbliżone jest do rozgrywki znanej z Kingdom Under Fire The Crusaders.

Akcja gry osadzona jest w wirtualnym świecie Bersia, który osadzony jest w klimatach średniowiecznej Europy. W świecie toczy się wojna pomiędzy frakcjami Human Alliance stworzonym przez ludzi oraz elfów, oraz Dark Legion stworzonej przez ogry i orki. W grze pojawia się zupełnie nowa rasa pochodząca z innego wymiaru – Encablossa – zasilanej przez mutanty i potwory. Wraz z pojawieniem się nowej frakcji gracz ma możliwość wyboru nowych bohaterów o unikatowych umiejętnościach.

Początek gry to przede wszystkim określenie się po której ze stron chcemy walczyć. Jeżeli już dokonamy wyboru wcielamy się w avatara jednej z armii. Zadaniem gracza jest przejmowanie kontroli nad poszczególnymi regionami w ten sposób aby opanować cały świat Bersia. Walki toczą się nie tylko na otwartym polu, ale także podczas oblężeń zamków i twierdz. Gracze będą mieli możliwość grania zarówno w trybie dla jednego gracza, ale i dla wielu graczy który cieszy się dużo większym zainteresowaniem. W trybie dla wielu graczy, można dokonywać wspólnych ataków na dużo mocniejszych graczy przez co szanse na wygraną zdecydowanie rosną.

Decyzje i sytuacje jakie gracz podejmuje w trybie dla jednego gracza nie mają wpływu na wydarzenia ze świata dla wielu graczy jak również na odwrót. Jednak po ukończeniu kampanii dla jednego gracza, gracz zyskuje elementy dzięki którym może zyskać przewagę w walce w trybie dla wielu graczy. Gracz podczas rozgrywki ma możliwość sterowania nie tylko awatarem ale także wielkimi armiami co daje dużo lepsze odczucia z rozgrywki.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ