pobierz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V The Phantom Pain to tytuł którego nie trzeba przedstawiać żadnemu z graczy. Przygody agenta Punished Snake – zwanego także aka Big Boss cieszą się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie. Jest to także jedna z najważniejszych postaci w uniwersum gry. Gracz już w prologu dowiaduje się sporo rzeczy o wydarzeniach jakie miały miejsce. Gracz dowiaduje się o wydarzeniach jakie miały miejsce i które doprowadziły agenta do obecnego stanu. Sam Snake budzi się w szpitalu bez lewej ręki – w skutek odniesionych ran. Krótko po przebudzeniu się na szpital w którym się znajduje zostaje przeprowadzony atak przez nieznanych sprawców. Snake na skutek odniesionych ran musi ratować się ucieczką, gdyż nie jest w stanie walczyć. Pomaga mu w tym tajemnicza zamaskowana postać, która przedstawia się jako Ishmael.

Twórcy gry wprowadzili wiele innowacji do nowego tytułu jakim jest The Phantom Pain. Główną zmianom jest otwarty świat dzięki któremu gracz jest w stanie dokonywać eksploracji i wykonywać misje na swój własny sposób. Trzeba jednak uważać, gdyż świat jest pełny niebezpieczeństw i stworzeń żyjących własnym życiem. Domowe zwierzęta nie przysporzą graczowi problemów jednak spotkanie z watahą wilków może okazać się tragiczne w skutkach. Również nowy silnik jaki został zastosowany wpływa na poprawę fizyki i zachowań w grze.

Nowa gra to przede wszystkim rozgrywki w trybie dla jednego gracza. Głównym zadaniem jest wykonanie misji w sposób dotąd niespotykany w grach. Cichego przejścia koło przeciwników, wtargnięcia do bazy i zdobyciu celu. gracze dzięki otwartości świata będą w stanie każdą misje przejść na kilka sposobów. Sami zdecydują także czy wolą wykonać zadanie po cichu czy jednak z większym hukiem co nie zawsze może okazać się skuteczne i efektywne. Tryb dla jednego gracza to jednak nie wszystko. Twórcy wprowadzili także rozgrywki multiplayer w których zmierzyć się będą mogli gracze z całego świata i na mapach sprawdzą swoje umiejętności. W trybie multiplayer dostępne będą unikatowe przedmioty, których nie będzie można przenieść do rozgrywki singleplayer.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ