pobierz Overwatch

Overwatch jest kolejną grą w trybie pierwszoosobowym. Akcja gry została osadzono w futurystycznej przyszłość w której porządku pilnuje tytułowa organizacja Overwatch. Organizacja utrzymuje świat w ładzie i pokoju. W skład organizacji wchodzą najlepsi z najlepszych – awanturnicy, zabójcy, żołnierze. Organizacja przez wiele lat skutecznie chroniła świat, jednak z biegiem lat jej siła i wpływy zaczęły słabnąć, a sama organizacja zaczęła walczyć ze sobą od środka. Gracz zostaje przeniesiony w czas w którym kryzys jest największy i członkowie organizacji walczą ze sobą, a grupa praktycznie nie istnieje i jest w kompletnej rozsypce. Cały świat jednak wciąż potrzebuje bohaterów, kogoś kto będzie w stanie ich ochronić. To właśnie na gracza spada obowiązek stanięcia na wysokości zadania i ochrony ludzkości. Gra w głównej mierze nastawiona jest na rozgrywkę sieciową, jednak nie przeszkadza to w uwzględnieniu historii całego uniwersum w trakcie rozrywki.

Całą rozgrywki toczy się wokół walki pomiędzy graczami w trybie wieloosobowym. Rozgrywki są bardzo szybkie i dynamiczne. Wszystko dzięki specjalnym umiejętnością bohaterów którymi może sterować gracz. Jedni mają jetpacki które umożliwiają im szybkie przemierzanie odległości jak również zdolności akrobatyczne dzięki którym gracz będzie w stanie w szybkim tempie wejść na budynki. Rozgrywka toczy się wokół popularnych gier o podobnej tematyce. W jednej rozgrywce gracze muszą przenieść paczkę z punktu A do punktu B. bez ścisłej współpracy pomiędzy graczami zadanie jest z góry skazane na porażkę. W innej rozgrywce gracze atakują punkt kontrolne przeciwnej drużyny w celu dominacji na mapie. Nie zabrakło tutaj oczywiście popularnego trybu deatch match.

Rozpoczynając zabawę gracz stanie przed możliwością wyboru jednego z kilku bohaterów. Twórcy gry postarali się w tym miejscu o dużą różnorodność bohaterów do wyboru. Gracze staną przed naprawdę dużym wyborem. Miedzy innymi potężnego Reinharda, który jest w stanie wbić w ścianę swoich przeciwników czy też Hanzo którego łuk skutecznie będzie w stanie unieszkodliwić swich przeciwników.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ