The Sims 4 Get to Work download

The Sims 4 Witaj w Pracy to kolejna odsłona wirtualnego symulatora życia i kierowania simami.

The Sims w pierwszej odsłonie doczekało się rzeszy wielu fanów oraz doczekało się wielu dodatków do gry. Później pojawiały się kolejne tytuły i części aż do pojawienia się The Sims 4 witaj w pracy. Gracze znowu zyskają wiele elementów dzięki którym będą mogli przeżyć niezwykłą przygodę. Na początku standardowo gracz będzie tworzył swojego sima – może być to od razu rodzina lb też singiel. Zaczynając przygodę, gracz będzie dysponował niewielkimi środkami pieniężnymi przez co stać go będzie na kupno zaledwie niewielkiego domku. Z biegiem czasu, zdobywania przez sima umiejętności i zbieraniu pieniędzy z wypłat gracz będzie w stanie rozbudować swój pierwszy dom, zaoszczędzić pieniądze i przenieść się w późniejszym czasie na większą działkę z większym domem, który będzie mógł znowu wykończyć.

W The Sims 4 Witaj w Pracy twórcy dodali trzy zupełnie nowe i wcześniej nie spotykane zawody – lekarza, wynalazcy oraz policjanta. Jako lekarze gracze będą w stanie kierować swojego sima na ścieżkę medycyny. Sim będzie rozwiązywał i leczył drobne choroby aby później uczestniczyć w skomplikowanych operacjach. Jako naukowiec będzie w stanie prowadzić badania i tworzyć przedmioty ułatwiające życie innym simom. Jako policjant natomiast będzie piął się po szczeblach kariery rekruta, poprzez policjanta śledczego rozwiązującego skomplikowane zagadki aż zostanie komendantem policji.

Dzięki dodaniu nowych zawodów stworzono także nowe miejsca, które sims może odwiedzać – szpital, komendę policji oraz laboratorium. W grze dodaną także nowe możliwości – simsy które nauczyły się gotować, malować czy pisać będą mogły otworzyć swój własny biznes czy nawet sklep i tam sprzedawać swoje produkty. Jest to kolejna ścieżka rozwoju dzięki której można zarabiać pieniądze.

The Sims 4 Witaj w pracy to pozycja nie tylko dla fanów serii The Sims. Każdy kto jeszcze nie miał przyjemności zagrania w którąkolwiek część nie musi się wahać. The Sims to gra przeznaczona nie tylko dla najmłodszych ale także dla starszego pokolenia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ