pobierz Tom Clancy's The Division

Tom Clancy’s The Division to gra łącząca w sobie różne gatunki gier – grę cRPG, grę akcji, a także strzelankę z perspektywy trzeciej osoby czyli TTP. Tom Clancy’s jest osadzony w niedalekiej przyszłości. Dochodzi tam do ataku terrorystycznego, doprowadza do skażenia banknotów dolarowych bardzo groźnym wirusem. Wskutek tego w Nowym Jorku dochodzi do wybuchu pandemii. Władze borykają się z tym problemem jednak nie są w stanie sobie poradzić. Chaos jaki zapanował na ulicach miasta postara się opanować tajna organizacja.

Gra w głównej mierze oparta jest na wieloosobową rozgrywkę – gracze wcielają się w poszczególnych agentów i wspólnie przemierzają dzielnicę po dzielnicy starając się przywrócić w nich ład. Otwarta struktura świata pozwala na dowolne zaatakowanie danej dzielnicy i przywrócenie w niej porządku. Nic jednak się nie uda, jeżeli gracze ze sobą nie będą współpracować – to właśnie dzięki współpracy będą oni w stanie przechodzić poszczególne miejsca. Dzięki zabezpieczeniu dzielnic gracze będą mieli możliwość skorzystania z odpoczynku – zregenerują w obozowiskach siły oraz uzupełnią ekwipunek przed wyruszeniem w dalszą drogę. Co najważniejsze gracze poza głównymi zadaniami jakimi są oczyszczanie poszczególnych dzielnic gracze będą w stanie spotkać NPCów którzy będą mieli dodatkowe poboczne zlecenia dla graczy. Gracze będą w stanie wykorzystywać elementy otoczenia dzięki czemu będą w stanie między innymi oddawać strzały zza przeszkód – rozwalonych samochodów, beczek czy skrzyń.

Tytuł Tom Clancy’s The Division jest grą opartą przede wszystkim na współpracy pomiędzy graczami. Samodzielne szarże na przeciwników nie przynoszą tutaj efektywnego skutku – jedyną rzeczą jakie przynoszą to śmierć avatara którym steruje gracz i osłabienie całego zespołu. Wspólna rozgrywka jest niezwykle ważna, gdyż bez niej cała operacja skazana jest na porażkę – na każdym bowiem kroku na graczy czekają niebezpieczeństwa oraz nowi przeciwnicy. Wspólna rozgrywka skutkować będzie odnoszonymi sukcesami i zdobywaniem nowych dzielnic.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ