WWE 2k16 download

WWE 2k16 – pozycja którą doskonale zna każdy z fanów przysłowiowego WWE powinien znać i dobrze kojarzyć. Gra bowiem poświęcona jest wszystkiemu co z wrestlingiem jest związane, a na rynku pierwsze tytuły serii figurują od kilkunastu lat. gra to ścisłe przeniesienie się na arenę walk wrestlerów, w jej klimat i specyfikę. Każdy z graczy odnajdzie w tytule swoje ulubionego wrestlera którym będzie mógł kierować i zdobywać nowe doświadczenia, a przy okazji prowadzić go przez ścieżkę rozwoju. Co jest zupełną innowacją, twórcy gry postawili na wymieszanie zawodników. Dzięki temu gracze mają możliwość wybrania postaci z aktualnej bazy wrestlerów walczących obecnie na ringu, jak również wrestlerów przebywających już na emeryturze i nie walczących na arenach. I tak dzięki temu zabiegowi będzie można wybrać wrestlera znanego każdemu sprzed lat – czyli Hulka Hogana i zmierzyć się nim w trybie kariery dla jednego gracza. Gra zdecydowanie lepsze osiągi posiada na konsolach siódmej generacji aniżeli na konsolach PS4 czy Xbox One.

Zachowania zawodników na ringu są niezwykle realistyczne oraz odpowiednio dobrane do każdego z zawodników, dzięki specjalnie zastosowanej technologii. Dzięki temu każdy z zawodników posiada swoje charakterystyczne zachowania oraz ruchy, które idealnie zostały przeniesione ze świata rzeczywistego w świat wirtualnych zmagań wrestlerów.

Gra w głównej mierze postawiła na rozgrywkę w trybie kariery – gracz będzie prowadził swojego wrestlera od początku kariery aż po zdobyte pasy mistrzowskie. WWE 2K16 zaproponowała swoi graczom jak na razie jedynie świetna oprawa graficzna. Warto jednak dodać, że producenci oferują w trybie kariery zdobycie i odblokowanie wielu tytułów mistrzowskich – podobno aż trzydzieści pięć. Każdy z graczy wiec będzie mógł znaleźć w grze cos dla siebie i sprawdzić się jako wrestler na wielu ringach, zdobywając pasy i tytuły.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ