Call of Duty WWII download

pobierz-greSerii gier Call of Duty nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi FPSów. Fani gry bardzo często pisali na łamach forum i oficjalnych stron producentów, że oczekują powrotu do pierwowzoru serii – klimatu II Wojny Światowej. Studio Sledgehammer Games wysłuchało próśb graczy – już niedługo przyjdzie nam cieszyć się z najnowszej gry – Call of Duty: WWII. Do naszej dyspozycji zostanie oddany nie tylko niezwykle szeroko i starannie przygotowany tryb kampanii dla jednego gracza, ale również tryb współpracy oraz ulubiony przez wszystkich tryb multiplayer. Studio w najnowszej grze skupiło się przede wszystkim na jak najlepszym odwzorowaniu klimatu tamtego okresu. Oczywiście w kampanii dla jednego gracza poruszać się będziemy jedną wytyczoną przez fabułę ścieżką. Jednak zdecydowano się na wprowadzenie zupełnie nowych elementów do gry – wprowadzono bowiem szereg zmian oraz usprawnień w samej rozgrywce.

W trakcie kampanii dla jednego gracza przyjdzie nam wcielić się w historię jednego ze słynniejszych oddziałów 1 Dywizji Piechoty (z języka angielskiego jest to Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka). W jednostce główną postacią jest „Red” Daniels – żołnierz pochodzący z Teksasu. Twórcy gry postawili nie tylko na jak największy realizm rozgrywki. Call of Duty: WWII oferuje bowiem relacje jakie towarzyszą Danielsowi z resztą jego oddziału oraz sojusznikami jakich spotkamy na swojej drodze. Graczom przyjdzie walczyć u boku francuskiego ruchu oporu, jak również ramię w ramie z wojskami brytyjskimi. W trakcie wykonywania poszczególnych misji przyjdzie nam stanąć do walki w najważniejszych bitwach II Wojny Światowej. Będziemy uczestniczyć między innymi w lądowaniu w Normandii, w ofensywie w Ardenach, jak również w walce o Berlin.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pozostałych części cyklu, tak samo w Call of Duty: WWII gran nastawiona jest na shooter FPP. Podczas rozgrywki przyjdzie nam walczyć w gęstwinie lasów, w ciasnych francuskich uliczkach czy belgijskich miastach. Nie zabraknie również niezwykle rozbudowanych ofensyw – takich jak np. wcześniej wspomniane lądowanie w Normandii. Niewątpliwe na uwagę zasługuje niezwykła dbałość o szczegóły w przypadku uzbrojenia – twórcy przeszli samych siebie, dbając o najmniejszy detal. Przyjdzie nam używać pistoletów, karabinów maszynowych, czy też miotaczy ognia siejących ogromne spustoszenie w szeregach wroga. Zmiany, jakie zostały wprowadzone przez twórców, będziemy mogli już zaobserwować z poziomu mechaniki rozgrywki. Istotną kwestię stanowią bowiem towarzysze broni w trybie dla jednego gracza. W celu pomyślnego wykonania danej misji będziemy musieli polegać  również na ich umiejętnościach i działaniach – a nie jak to zwykle miało miejsca na zasobności naszego magazynka. Twórcy zrezygnowali z automatycznego odnawiania się zdrowia. Jeżeli będziemy chcieli odzyskać utracone punkty zdrowia, czy uzupełnić amunicję – będziemy musieli poprosić o to towarzyszy broni. Wielu graczy ucieszył ten fakt, mogło się bowiem wydawać, że dodane automatyczne odnawianie się zdrowia zagościło na stałe do całej serii. Twórcy jednak postanowili wrócić do pierwszych części, gdzie należało dbać o każdą apteczkę i każdy napotkany magazynek.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ