Destiny 2 download

pobierz-greDestiny 2 to tytuł, na który czekali wszyscy fani pierwszej części gry. Za jej produkcję ponownie jest odpowiedzialne studio Bungie Software. Druga część serii wprowadza w porównaniu z poprzednią częścią bardzo wiele zmian, usprawnień, jak również kładzie dużo większy nacisk na aspekt fabularny, niż to miało miejsce w pierwszej części. Dodatkowo został rozbudowany system konstrukcji planet.

Destiny 2 kontynuuje wydarzenia, które miały miejsce w pierwszej części. Jest to ponownie niezwykle dobrze dopracowany shooter FPP z wplecionymi elementami MMO. Wsparcia przy produkcji udzieliło studio Vicarious Vision – to z kolei na swoim koncie ma między innymi Crash Bandicoot N. Sane Trylogy czy Guitar Heroes. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części gry, Destiny 2 do pobrania zostało wydane przez Activision Blizzard – w wersji PlayStation 4 oraz Xboksa One. Twórcy Destiny 2 przewidzieli również edycję na komputery stacjonarne – zostało to pominięte w pierwszej części – przy pełnym wsparciu rozdzielczości 4k oraz z odblokowaną liczbą klatek na jedną sekundę.

W nowym Destiny 2 przyjdzie nam zmierzyć się z wydarzeniami mającymi miejsce krótko po zakończeniu tych znanych z pierwszej części. Tak zwane Ostatnie Miasto uległo zniszczeniu po ataku Czerwonego Legionu, dowodzonego przez Ghaul’a. Ci którzy przeżyli atak starają się zebrać i stawić czoła przeciwnikom, jak również odzyskać swoje utracone zdolności. Fabuła w Destiny 2 jest dużo bardziej rozbudowana i istotna – kolejne jej elementy poznajemy w trakcie rozgrywki, poprzez przerywniki filmowe.

Tak samo, jak w pierwszej części, tak samo w nowym Destiny 2 swoją przygodę rozpoczniemy od kreacji naszej postaci. Jednak właściwa zabawa rozpoczyna się w momencie, kiedy zaczynamy eksplorować otaczający nasz świat i wykonywać zadania główne i poboczne. Dużą rolę odgrywają również misje kooperacji – to właśnie dzięki nim będziemy mogli zdobyć najlepsze wyposażenie dostępne w grze. Twórcy Destiny 2 uwzględnili opinie graczy o poprzedniej części. Dzięki temu oddane do naszej dyspozycji planety są dużo większe i bardziej klimatyczne. Dodatkowo zostały na nich poukrywane najróżniejsze miejsca, co jest nie lada gratką dla wszystkich fanów eksploracji. Ci najwytrwalsi odnajdą ukryte skarby, unikatowych bossów, jak i wiele ukrytych misji.

Niezwykle istotnym elementem, na jaki zdecydowali się twórcy gry, jest bez wątpienia brak możliwości importowania postaci z pierwszej części gry. Dzięki temu zabiegowi każdy z graczy zacznie na tym samym poziomem – zarówno Ci nowi, jak i starzy gracze rozpoczną zabawę z tym samym sprzętem.

Destiny 2 posiada oczywiście możliwość rozgrywki jednoosobowej. Jednak dopiero szeroko rozbudowane misje kooperacyjne dają wielką frajdę z gry. Mamy zatem oprócz trybu fabularnego, rozgrywki sześcioosobowe (rajdy), jak i te przeznaczone dla 3 osób w trybie Strike. Do tego gracze Destiny 2 będą mogli zmierzyć się na arenach – czyli w walkach PVP. Mając do dyspozycji wiele trybów rozgrywki, każdy z graczy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie – zarówno Ci lubujący się w PVE, jak i gracze PVP.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ