Mafia 3 pobierz

pobierz-greNowa Mafia to już trzecia odsłona kultowej serii gier o gangsterach. W trzeciej odsłonie gracze będą mieli możliwość pokierowania weteranem z wojny w Wietnamie. Po powrocie do kraju szuka zemsty na zabójcach jego mafijnej ekipy i rodziny. Mafia 3 jest ukierunkowana na sandboksa ze znanego tytułu jakim jest, chociażby GTA V. dzięki takiemu rozwiązaniu gracze mają możliwość grać bez konieczności podążania sztywno za główną fabułą gry. Mogą odpocząć zwiedzając miasta i napotykać w międzyczasie inne misje poboczne lub też aktywności z bonusami. Dzięki temu można odpocząć od linii fabularnej i poznać wspaniałe miasto. Mafia 3 oferuje swoim graczom także usprawniony model poruszania się pojazdami, jak również walki – poprawiono także przejmowanie lokalizacji wrogich ekip.
Mafia III to gra akcji, idealnie łącząca w sobie klimaty gangsterskie z lat 60 oraz 70 XX wieku; dodatkowo jest to sandboks z elementami TPP i TPS. Powstała dzięki studiu Hangar 13 odpowiedzialnym za dwie poprzednie części gry. W skład studia wchodzą także byli pracownicy 2K Czech. Pierwsza część gry o tytule Mafia: The City of Lost Heaven ukazała się w 2002 roku, a na Mafię II gracze musieli czekać do 2010 roku – blisko 8 lat. Po kolejnych sześciu latach czekania światło dzienne ujrzała Mafia III. Debiut gry w 2002 roku został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez właścicieli konsol, ale także komputerów stacjonarnych. Jednym z powodów dla którego tak dobrze odebrano ten tytuł było też prawdopodobnie przeniesienie się graczy w świat gangsterki – czasów prohibicji i walki gangów w Stanach Zjednoczonych. Wersje na konsole ósmej generacji, jak i na komputery stacjonarne nie różnią się wiele od siebie – jedyny mankament to oczywiście jakość grafiki. Nie ma to jednak znaczenia, jeżeli posiada się bardzo dobry komputer mogący pociągnąć na pełnych detalach Mafię III.
Pod względem fabularnym gracze w Mafii III przeniosą się w lata 1968 – do miasta fikcyjnego wzorowanego na Nowym Orleanie z tamtego okresu. Głównym bohaterem gry jest Lincoln Clay – weteran wojenny z Wietnamu. Po powrocie do miasta okazuje się, że jego najbliżsi oraz rodzina mafijna została zdradzona i w brutalny sposób zlikwidowana. Głównym wątkiem fabularnym Mafii III jest dokonanie zemsty na oprawcach rodziny Lincolna Claya, którzy zostali bestialsko zabici podczas jego nieobecności. Głównym celem do zlikwidowania w grze jest Sala Marcano – jest on Donem włoskiej rodzin, która dokonała masakry. Najważniejsze jest jednak to, że w grze gracz będzie miał możliwość zawierania sojuszy z innymi donami świata gangsterskiego. Dzięki zawartym sojuszom możliwe będzie skuteczniejsze walczenie z Sala Marcano i jego ludźmi. Dodatkowo można będzie liczyć na bossa irlandzkiej mafii Burke, który także ma kontrolę nad haitańskimi gangami. Co ucieszy wszystkich fanów serii gier Mafia, w trzeciej jej części spotkamy dobrze znaną graczom postać — Vito Scaletta – znanego z Mafii II.
Mafia III to tytuł przeznaczony przede wszystkim dla rozgrywki w trybie single player. Twórcy nie przygotowali dla graczy rozwiązania jakim jest tryb gry multiplayer. Jednakże fakt ten jest odpowiednio zabezpieczony poprzez przygotowanie naprawdę dużej kampanii z masą zadań pobocznych. Dzięki temu gracze mogą spędzić naprawdę długie godziny na poznawaniu miasta oraz wykonywaniu mnogości zadań pobocznych bez konieczności stricte wykonywania zadań czysto fabularnych i związanych z głównym wątkiem gry.
Nowa Mafia III może pochwalić się nie tylko rozbudowaną złożonością zadań dostępnych na mapie. Mafia III posiada także wysokiej jakości oprawę graficzną. Podczas grania będzie można się spotkać z wieloma efektami specjalnymi. Dodatkowo misje z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć odbywają się nie tylko o różnej porze dnia, ale także podczas różnych warunków pogodowych. Studio chciało jak najlepiej odwzorować klimat lat 60 i 70 także oprócz wszelkiego rodzaju smaczków graficznych podkreślających te lata w mieście można po prostu delektować się świetną ścieżką dźwiękową w które użyto właśnie muzyki z tamtego okresu. Znalazły się tutaj takie hity jak: The Animals – House of the Rising Sun (1964), Creedence Clearwater Revival – Fortunate Son (1969), Jimi Hendrix – All Along the Watchtower (1968) i The Rolling Stones – Paint it Black (1966).mafia 3 do pobrania

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ