Need for Speed: Payback download

pobierz-greNeed for Speed: Payback to tytuł, na który każdy fan serii czekał z utęsknieniem. Za produkcję najnowszej części Need for Speed’a odpowiedzialne jest studio znane z dwóch poprzednich części serii – Need for Speed: Rivals z 2013 oraz Need for Speed z 2015 roku. Na uwagę zasługuje również fakt, że najnowszy NFS został stworzony we współpracy z graczami. Firma uwzględniła zatem uwagi graczy dotyczące nie tylko samochodów, ale również modelu jazdy, co bez wątpienia wpływa na dużo lepsze emocje podczas rozgrywki.

W najnowszej części przyjdzie nam wcielić się w trójkę bohaterów – jest to Tyler, Mac oraz Jess. Początkowo ich zespół liczył o jedną osobę więcej, jednak doszło do rozłamu. Ekipa została zdradzona i stracili wszystko co posiadali. Szukają teraz zemsty na odpowiedzialnym za to kartelu – zwanym Familią. Zemsta może okazać się jednak bardzo trudna, kartel posiada swoich ludzi w skorumpowanej policji. Trójka bohaterów zdana jest zatem tylko i wyłącznie na samych siebie.

Mechanika Need for Speed: Payback nie różni się zbytnio od swoich poprzednich części. Dalej mamy do czynienia ze zręcznościową grą wyścigową. Akcja rozgrywa się w mieście Fortune Valley – do miasta dodano tryb dobowy, dzięki czemu przyjdzie nam ścigać się za dnia oraz w nocy. W Need for Speed: Payback będziemy mieli możliwość zmagania się w kilku trybach – począwszy od tradycyjnych wyścigów, poprzez wyścigi na czas, popisy kaskaderskie oraz pościgi policyjne, które zyskały sobie serca graczy. Do nowej odsłony serii dodano zupełnie nowy tryb, którego wcześniej gracze nie znali – wyścigi terenowe.

Pojazdy w najnowszym Need for Speed: Payback do pobrania zostały podzielone według pięciu różnych kategorii – każda z nich odpowiada przypisanym do nich samochodów. Gracze zyskają dostęp do wyścigów, driftów, dragów, trybu ucieczki oraz wcześniej wspomnianej jazdy terenowej. Wybieranie samochodów przeznaczonych np. do dryftu zupełnie nie sprawdzi się w wyścigu terenowym i odwrotnie. Twórcy gry udostępnili również swoim graczom możliwość modyfikowania swoich samochodów pod dwoma aspektami – osiągów oraz wyglądu. Nowością jest również przerabianie napotkanych podczas jazdy wraków samochodów i doprowadzanie ich do świetnego stanu.  Istotne jest również to, kto zasiądzie za kierownicą samochodu. Każdy z dostępnych bohaterów posiada bowiem swoje unikalne umiejętności, które ułatwią np. drift, a utrudnią jazdę terenową.

Need for Speed: Payback jest kolejną grą z serii, w której przyjdzie zasiąść nam za kierownicą świetnych samochodów. Dzięki wielu nowościom dostępnym w tytule każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. Wprowadzony nowy tryb gry – dostęp do jazdy terenowej – bez wątpienia urozmaica rozgrywkę i dodaje nowe możliwości. Dodatkowo możliwość zbierania zniszczonych samochodów i przerabianie ich według własnych pomysłów stanowić będzie niewątpliwie niezłą odskocznię od głównej fabuły gry. Najnowszy NFS oczywiście poza standardowym trybem dla jednego gracza pozwoli na zmierzenie się w trybie multiplayer. Dzięki temu będzie można sprawdzić swoje umiejętności z innymi graczami z całego globu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ