Project CARS 2 download

pobierz-greKażdy fanatyk gier wyścigowych bez wątpienia z wyczekiwaniem czekał na pojawienie się kontynuacji niezwykle popularnej gry z 2015 roku. Project CARS 2 stał się faktem i już niedługo fani samochodówek będą mieć możliwość wzięcia udziału w niezwykle realnych wyścigach. Najnowszy Project CARS 2 został zmodyfikowany o zawrotna ilość dodatkowych tras, dużo większy garaż niż ten znany z pierwszej części, tryb kooperacji oraz rozgrywek sieciowych – a to tylko początek.

Project CARS 2 jest kontynuacją niezwykle popularnej pierwszej części, którą gracze mieli przyjemność poznać w 2015 roku. Za produkcję kolejnej części ponownie odpowiedzialne zostało studio Slighty Mad. Znane jest ono między innymi z takich tytułów jak Need for Speed: Shift i Shift 2. Produkcja ich najnowszej gry została częściowo dofinansowana za pośrednictwem portalu World of Mass Development. Dzięki temu, podczas prac nad tworzeniem gry, gracze mieli możliwość dołożenia swoich uwag oraz rozwiązań. Główne założenia Project CARS 2 nie uległy zmianie i są takie same, jak w pierwszej części – postawiono ponownie na jak najwierniejsze odwzorowanie modelu jazdy. Twórcy gry pozwolili jednak sobie na dodanie możliwości zmiany ustawień gry – dzięki temu możliwe będzie ustawienie poziomu przeciwników w trybie dla jednego gracza. Dodatkowo wprowadzono możliwość wyświetlania trasy jazdy na torze – dzięki czemu mniej doświadczeni gracze zyskają możliwość utrzymania się na torze.

W Project CARS 2 gracze do dyspozycji mają aż 50 różnych lokalizacji – to przekłada się z kolei na aż 200 unikatowych tras, na których przyjdzie nam się ścigać. Dodatkowo otrzymamy aż 200 różnych samochodów – te z kolei zostały przypisane aż do 40 różnych kategorii. Dodano między innymi zupełnie nową kategorię samochodów koncepcyjnych.

Rozgrywka odbywa się oczywiście w trybie dla jednego gracza, jak i trybie wieloosobowym. Jednak w trybie kampanii dodano możliwość gry w kooperacji. Dzięki temu nasz kolega będzie mógł wcielić się w naszego pilota, czy też drugiego kierowcę zespołu. Project CARS 2  oferować będzie graczom również zmagania w trybie multiplayer. Dzięki podłączeniu do internetu zyskamy możliwość konkurowana z innymi graczami rozsianymi po całym globie. Ciekawostką jest również możliwość zamiany kierowców SI w trybie kampanii, graczami z sieci – dzięki temu nie będziemy się ścigać z komputerem, a z żywym graczem dysponującym np. większymi umiejętnościami.

Twórcy gry nie zapomnieli również o tej części graczy, którzy uwielbiają wszelkie modyfikacje. W Project CARS 2 zyskamy możliwość dopasowania naszego samochodu według naszych upodobań jazdy, a następnie jego przetestowanie przed wyruszeniem na właściwy wyścig.

Project CARS 2 bez wątpienia jest gratką dla każdego, kto uwielbia bardzo realistyczne wyścigi. Model jazdy, jego dopracowanie i wierne odwzorowanie sprawi, że poczujemy się jak w prawdziwym samochodzie. Nie jest to bowiem prosta gra wyścigowa z elementami zręcznościowymi – tutaj prowadzony samochód trzeba będzie wyczuć i nauczyć się nim jeździć.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ