Tekken 7 pobierz

pobierz-greTekken 7 jest kolejną częścią niezwykle popularnego tytułu serii gier z gatunku bijatyk. Nad nowym tytułem czuwała ta sama ekipa, co w poprzednich częściach. W Tekken 7 gracze po raz kolejny będą mogli wcielić się znanych i lubianych bohaterów, stawiając czoła przeciwnikom na turniejach odbywających się ringach. Seria Tekken jest rozwijana od 1994 roku. Najnowszy tytuł Tekken 7 zadebiutował w Japonii na automatach już w marcu 2015 roku. Poprawiona graficznie wersja gry pojawiła się tam również w połowie 2016 roku, a już teraz w oficjalną wersję gry będą mogli zagrać również gracze z Polski. Pierwszy raz w historii serii, również posiadacze komputerów stacjonarnych będą mieli przyjemność uruchomienia tej gry. Do tej pory wcześniejsze wersje Tekkena były przeznaczone jedynie na konsole.
Fabuła w najnowszym Tekken 7 zachwyca, jest to klasyczny powrót do mrocznej historii znanej chociażby z Tekkena 4 z 2002 roku. Gracze staną do kolejnej edycji turnieju King of the Iron Fist. Pomiędzy kolejnymi walkami w turnieju będziemy zapoznawać się z fabułą gry i historią przewodnią siódemki. Historia opowiada konflikt pomiędzy Heihachi Mishimą, jego synem Kazuyą oraz wnukiem Jinem Kazamą. „Gościnnie” w grze pojawi się również Akuma – postać znana z innego cyklu bijatyk – Street Fighter.
Tekken 7 oferuje graczom standardowy tryb rozgrywki dla pojedynczego oraz dla wielu graczy. Najbardziej rozbudowany w Tekken 7 – to właśnie w nim kolejnym walkom towarzyszą krótkie cutscenki, dzięki którym możemy poznać fabułę gry. Duże kontrowersje wzbudził brak możliwości crossplatformowej gry. Opcja ta pozwalała na walki graczy konsolowych z pecetowymi – twórcy tłumaczą tą decyzję obawą o duży odsetek graczy używających cheatów.
Tekken 7 skupia się przede wszystkim na pojedynkach jeden na jednego. Oczy graczy cieszyć więc będą pojedynki dwóch wojowników na arenie, na której można wykorzystywać jej elementy, a przez to pojedynek jest jeszcze bardziej widowiskowy. W grze do dyspozycji graczy oddanych zostało aż 36 grywalnych postaci – 20stu z nich pojawiło się w pierwszej, arcadowej wersji. Dużą nowością jest wprowadzenie do gry dwóch wcześniej niedostępnych rozwiązań. Pierwszym jest tak zwany Rage Art. Umożliwia on wyprowadzenie krytycznego uderzenia (serii uderzeń), które są w stanie odebrać aż do 30% energii w sytuacji, w której pasek życia jest bliski zeru. Drugą nowością w siódemce jest Power Crush – ta zmiana w mechanice pozwala na dalsze atakowanie pomimo wytrącenia z równowagi. W grze twórcy wprowadzili również Screw Attack, który nadaje dynamiki walki. Pozwala to na użycie ataku na przeciwniku w powietrzu i odtrąceniu go na bok – upadek zadaje dodatkowe obrażenia przeciwnikowi.
Gra Tekken 7 wprowadza wiele ciekawych innowacji pozwalających na jeszcze efektywniejsze walki na arenach. Dodatkowo świetnie osadzona linia fabularna, pozwala na zagłębianie się w historii konfliktu z walki na walkę. Jedyną wadą jest brak crossplatformowej rozgrywki, jednak pomimo tego gra prezentuje się idealnie i ucieszy zarówno fanów serii, jak również miłośników bijatyk.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ