WWE 2K17 do pobrania

pobierz-greW tym roku, w ręce graczy trafi najnowsza część WWE 2K17 od firmy 2K Games. W najnowszej części ponownie wcielimy się w rolę najbardziej popularnych wrestlerów, którymi będziemy w stanie kierować i walczyć na arenie.
W WWE 2K17 w wersji pecetowej będziemy mieli do czynienia z dużym rozwinięciem mechaniki, znanej z poprzedniej części gry. Twórcy położyli ogromny nacisk nad odwzorowaniem prawdziwych walk wrestlerów walczących w federacji WWE, jak również w NXT. Dzięki dostępowi do dwóch federacji, gracze w WWE 2K17 będą mogli pokierować zarówno prawdziwymi gwiazdami, jak również tymi, którzy dopiero wznoszą się na wyżyny swojej kariery. Oczywiście jak przystało na tytuł dotyczących walk wrestlerów, nie zabrakło tutaj również legend ringu. W związku z tym możemy walczyć w WWE 2K17 takimi sportowcami jak: Chris Jericho, Booker T, Fernando, Andre The Giant, The Rock, Goldberg, John Cena. Nie zabrakło również przedstawicielek płci pięknej z ringu, gracze będą mogli sterować również paniami, w tym Sashą Banks, Paige i siostrami Bella.
W WWE 2K17 położono jeszcze większy nacisk na jak najlepsze odwzorowanie walk na ringu. Możliwe będzie oczywiście nie tylko skuteczne zadawanie podstawowych ciosów, ale również obalanie przeciwnego wrestlera, czy też rzucenie nim o matę, co jest bardzo widowiskowym elementem walki. Dodatkowo wprowadzono możliwość używania przedmiotów, przez co można w grze oberwać np. krzesłem. Twórcy gry WWE 2K17 zaadaptowali do swojego tytułu tysiące nowych animacji ruchów zawodników. Dzięki temu najnowsza odsłona serii jest zarazem najbardziej zaawansowaną jak do tej pory. Ciekawostką jest, że walki nie toczą się tylko i wyłącznie na arenie. Odbywają się one jeszcze przed oficjalnym wejściem na ring, czy też przy publiczności.
WWE 2K17 oferować będzie graczom również kilka ciekawych trybów gry, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i dla kilku graczy. Jednym z nich jest już doskonale znany graczom z poprzednich części tryb MyCareer. To właśnie w nim gracze będą prowadzili swojego zawodnika od najniższych szczebli kariery na sam szczyt. W przeciwieństwie jednak do poprzednich części serii tutaj został on jeszcze bardziej rozbudowany, przez co jest dużo bardziej realistyczny. Wprowadzono między innymi pełną swobodę dla gracza podczas udzielanych przez niego wywiadów. Teraz wszystko, co powiemy podczas rozmów z dziennikarzami będzie miało swoje odzwierciedlenie w rozgrywce – będziemy mogli między innymi wywołać bójkę, czy przez nasze zachowanie trafić nawet przed sąd. Równie ciekawie zapowiada się tryb WWE Universe, który do złudzenia przypomina transmisje z prawdziwych walk. Tutaj również przed wyjściem zawodników na ring, będą pokazywane krótkie filmiki, wywiady, czy też oprawa wyjścia zawodnika na ring. Podczas niej również może dojść do pierwszych walk – tak samo, jak w rzeczywistych zawodach wrestlingowych.
Niewątpliwie WWE 2K17 zapowiada się niezwykle interesująco. Sam fakt dodania do gry wielu nowych animacji sprawi, ze walki na ringu staną się nie tylko bardziej efektowne, ale przede wszystkim realistyczne. WWE 2K17 zadowoli nie tylko fana wrestlingu, ale również każdego lubiącego gry walki.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ